BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU - Tv Haberleri

SoN Dakika

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU


Bir zamanlar Çukurova Yeni bölümde neler oldu ?
Bir zamanlar Çukurova 15 Kasım perşembe akşamları izleyicilerin nefesini kesti.Sonunda olanlar oldu beklediğimiz karşılaşma gerçekleşti. Demir ve Yılmaz karşı karşıya geldi ve onlar konuşmayı bitirdikten sonra silahlar çekildi. Bir zamanlar Çukurova Hünkar vuruldu. Bir zamanlar Çukurova Hünkar ölecek mi Vahide perçin diziden ayrılacak mı merak konusu oldu.


Bir zamanlar Çukurova 10.bölüm
Bir zamanlar Çukurova 15 Kasım Perşembe akşamı yürekleri dağladı. Bu bölümde Gülten yine bol bol ağladı...

Gülten için seyircinin aklından geçenleri, Demir tek kelime ile özetledi.  ‘kes artık ağlamayı’diyerek dile getirdi. Gülten Oyunculuğu ve Güzelliğiyle göz doldurmaya devam etti..

Züleyha Yılmaz'a dönecek mi ?
Bir zamanlar Çukurova dizisinin diğer sahnelerine gelecek olursak muhteşem bir Demir Yaman seyrettik. Ayağını attığı her hamle akıl doluydu. Her sahnede ayağını yere sağlam basti. Gülten’i ailesi ile tehdit etti ve sonrasında istediklerini yaptırınca sizi hiç öldürür müyüm demesi Demir Yaman adına muhteşem bir bölümdü.
Fikeli sonunda istediğimiz kadar sahne almaya başladı. Yılmaz’ı tamamen yeniden hayata sokan Fekeli (Rahmetli Sadri Alışık'ın oğlu Kerem Alışık) bu bölümde yeteri kadar gördük. Yılmaz’a verdiği hayat dersleri ise çok güzeldi. Sükunet ile hareket edeceğiz demedim mi dedim sahnesi ise dizinin şu ana kadar olan en iyi sahnesiydi bence. Akabinde Yilmaz ne yaparsa yapsın Fekeli akıl vermediği zaman ne kadar zayıf bunu gördük.

Son değineceğim konu ise Züleyha izleyicinin kafasını sürekli karıştırıyor bir Demir den özür diliyor sonra Yılmaz’a mektup yazıyor. Bence Züleyha karakterini birkaç bölüm sakinleştirme liler her bölüm azar işiten Züleyha da artık sıkmaya başladı diyebilirim.


Gelelim Hünkar bir zamanlar Çukurova dizisinden ayrılacak mı? Dizinin son sahnesi yayınlandığı günden bugüne izleyiciyi en çok ekrana kitleyen sahneydi.Demir ve Yaman’ın karşı karşıya gelmesinde silahlar konuştu ve patlama sonucunda önce Yılmaz’ın silahından çıkan ateşli Hünkar vuruldu daha sonra Demir’in silahı ile Yılmaz vuruldu. Her ikisi de vurulma neticesinde yere yığıldı. izleyiciler ise bir zamanlar Çukurova Hünkar ölecek mi Diziden ayrılacak mı Vahide Perçin hangi diziye geçecek gibi konulara merak etti.
Küçük bir açıklama yapacak olursak bir zamanlar Çukurova dizisi Hünkar ölmeyecek diziden ayrılmayacak dizinin başrol oyuncuları olarak yeni sezonda da devam edecek...

Hiç yorum yok

';