SoN Dakika

29 Mart 2019 Cuma Reyting sonuçları

29 Mart 2019 Cuma Reyting sonuçları, günü reyting sonuçlarında Günün birincisi kim olacak ? Payitaht Abdülhamid mi ? İstanbullu Gelin mi? Hercai mi ? Yaparsın Aşkım mı ? Arka sokaklar mı? Gülperi mi ? yoksa Kızım mı ?
Haftalık reyting sonuçlarında kim birinci,Günlük Reytingler Hergün Saat 10.30 da Dizi Ligi'de.

Televizyon'da bu akşam, Dünkü dizi reytingleri

Tv'de bu akşam, Televizyonda bu akşam ne var ? Televizyonda bugün hangi Diziler oynayacak ?
Televizyonda bugün neler yayınlanacak?  Dizi reytingleri, Kitap Haberleri, Güncel Makaleler,Reyting sonuçları, Tv izle gibi onlarca kategori ve Binlerce Haber, yorum Dizi Ligi'de,

Dünün reytingleri için tıklayınız..

Payitaht Abdülhamid TRT1 20:00 

Payitaht Abdülhamid'in geçen haftaki bölümünde, Abdülhamid, Fransızların ve İngilizlerin Jön Türklerin, Ermeni Çeteleri Hıncak veTaşnaklara verdikleri destekleri belgeleyebilmek için yeni bir plan yapar,Sabahattin, Payitahtta gelir, Vanbery onu karşılar gizli bir evde saklar. Payitahtta Gustav adında bir Ermeni katil gelecek, saraya mühendis olarak girecek ve Abdülhamid’i öldürecek der. Fakat Ermeniler için önemli biri ve benim Paşa dayımla barışmam için onun kimliğini söylemem lazım ben söylerken sende onu saraydan kaçıracaksın der.

Arka Sokaklar Kanal D 19:45
Arka Sokaklar 511. Bölüm Özeti;
Mesut, rehabilitasyon merkezinde Asaf’la arkadaş olur. Asaf akşamları gittiği eğlence mekanına Mesut’u da götürür. Asaf orada da yeni bir kıza musallat olur. Mesut, Asaf’ın görüntülü konuşma olarak yaptığı bir görüşmeye kulak kesilir. Yeni bilgiler öğrenmektedir.

Hercai Atv 20:00 
Mia Yapım Banu Akdeniz'in yapımcılığını üstlendiği, "intikamdan  gelen olanaksız bir aşk masalı"nı konu alan Hercai herkesi ekran başına kitledi. Miran'ın intikam planlarına dâhil edemediği aşk engeli kalbine takıldı. Kalbi mi, yoksa senelerdir içinde yanan intikam ateşi mi ağır basacak? Miran'ın resmi nikâhlısı olan Gönül, yaşadıklarının bedeli olarak eşini geri almaya kararlı! Konağa Miran'ın ablası olarak tanıtılan, aslında nikahlısı Gönül, eşini geri almak için neler meydana getirecek?Sıradaki Haber 29 Mart 2019 Cuma Tv yayın akışı

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 programı yayınlayamıyoruz.
İŞTE TOTAL'DE İLK 10 PROGRAM
1HERCAI - ATV
2ARKA SOKAKLAR - KANAL D
3FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER - FOX
4MÜGE ANLI İLE TATLI SERT - ATV
5ARKA SOKAKLAR (ÖZET)- KANAL D
6ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA - FOX
7GULPERI - SHOW TV 
8ATV ANA HABER - ATV
9ESRA EROL'DA - ATV 
10HAVA DURUMU - ATV

İŞTE AB'DE İLK 10 PROGRAM
1FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER - FOX
2HERCAI - ATV
3İSTANBULLU GELİN - STAR
4PAYITAHT ABDULHAMID - TRT 1
5ARKA SOKAKLAR - KANAL D
6KIZIM - TV8
7MUGE ANLI ILE TATLI SERT - ATV
8ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA - FOX
9ISTANBULLU GELIN (OZET) - STAR
10YAPARSIN ASKIM OZET - FOX

Hiç yorum yok

';