SoN Dakika

10 Nisan Çarşamba Reyting sonuçları Yarış Kızışıyor! Diriliş Sen anlat Karadeniz Kuzgun

10 Nisan 2019 Çarşamba Reyting sonuçları, günü reyting sonuçlarında Günün birincisi hangi Tv Programı olacak ? Detaylar Haberimizde

Reyting sonuçları


Diriliş Ertuğrul mu ? Sen anlat Karadeniz mi ? Eyvah Eyvah mı? Güldür Güldür Show mu ? Yaparsın Aşkım mı? Survivor mı ? yoksa Kuzgun mu ?
Haftalık reyting sonuçlarında kim birinci,Günlük Reytingler Hergün Saat 10.30 da Dizi Ligi'de.

Televizyon'da bu akşam, Dünkü dizi reytingleri

Tv'de bu akşam, Televizyonda bu akşam ne var ? Televizyonda bugün hangi Diziler oynayacak ? Televizyonda bugün neler yayınlanacak?  Dizi reytingleri, Kitap Haberleri, Güncel Makaleler, Reyting sonuçları, Tv izle gibi onlarca kategori ve Binlerce Haber, yorum Dizi Ligi de,

Dünün reytingleri için tıklayınız..

Sen Anlat Karadeniz Atv 20:00Nefes 8 yıldır kendisine saplantılı bir sevgi besleyen Vedat'ın esaretinde genç bir kadındır. 16 yaşından beri kendisini kocası zanneden bu adamın resmî eşi de değildir çünkü Nefes'in Vedat'a hayır diyebileceği tek yerdir nikah masası. Vedat'ın birlikte iş yaptığı Trabzonlu Kaleli ailesi İstanbul'a geldikleri sırada Vedat'ın akşam yemeği davetine icabet ederler. Yemekte Kalelilerin oğlu Tahir, Nefes'in bileğindeki morluklara şahit olur. O gece normal bir aileymişçesine tüm korumalarını evden uzaklaştırmıştır Vedat. Bu fırsatla da Nefes küçük oğlu Yiğit'le birazdan Trabzon'a yola çıkacak olan Kalelilerin bagajına atar kendini ve İstanbul'dan Trabzon'a uzanan bir direniş hikayesi başlar.


Diriliş Ertuğrul TRT 1 20:00
Diriliş Ertuğrul Final yapıyor ama Diriliş Osman başlıyor
Bir sonraki dizinin adı 'Diriliş Osman' olacak ve Osman Gazi’nin yaşamı anlatılacak. Kayı boyunu anlatarak başlanan öyküde Osman Gazi’nin asıl yaşamı çekilecek. Diriliş Osman dizisi 2019 seneyi Ekim veya Kasım ayında Trt1 ekranlarında yayın yaşamına devam edecek. Dizide Osman Gazi kişiliğinin oyuncu Burak Özçivit canlandıracak. 

Kuzgun Star 20:00

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik'in paylaştığı Kuzgun, 10 Nisan Çarşamba saat 20.00'de başlayacak. Star TV'nin iddialı dizisi Kuzgun, çarşamba akşamları Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz'in rakibi olacak.
10 NİSAN ÇARŞAMBA REYTİNG SONUÇLARI
İŞTE TOTAL'DE İLK 10 PROGRAM
1DİRİLİŞ ERTUĞRUL - TRT 1
2FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER - FOX
3SEN ANLAT KARADENİZ - ATV
4DİRİLİŞ ERTUĞRUL (ÖZET) - TRT 1
5MÜGE ANLI İLE TATLI SERT - ATV
6SEN ANLAT KARADENİZ (ÖZET) - ATV
7KUZGUN - STAR TV
8ESRA EROL'DA - ATV
9SURVIVOR BIL BAKALIM - TV8
10ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA - FOX

İŞTE AB'DE İLK 10 PROGRAM
1DİRİLİŞ ERTUĞRUL - TRT 1
2FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER - FOX
3DİRİLİŞ ERTUĞRUL (ÖZET) - TRT 1
4KUZGUN - STAR
5MÜGE ANLI İLE TATLI SERT - ATV
6YAPARSIN ASKIM (ÖZET) - FOX
7ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA - FOX
8GULDUR GULDUR SHOW (TKR) - SHOW TV
9SURVIVOR BIL BAKALIM - TV8
10SEN ANLAT KARADENIZ - ATV

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 programı yayınlayamıyoruz.

Sıradaki Haber...

Geçen bölümde Selcan Hatun, Sırma ile kavgası esnasında Sırma’yı bıçaklamıştı. Ertuğrul Selçuklu Sultanı Keykavus’u Moğolların elinden alıp, Süleyman’ıda sakladığı gizli mağaraya götürür.

diriliş ertuğrul yeni bölümde neler olduEDİTÖR
Murat TUNÇ
diziligi.com@gmail.com

Hiç yorum yok

';