Künye-İletişim


Dizi Ligi'de Gönüllü Yazar olmak istermisiniz?

 • Sektöre yön verecek  fikirleri olan,
 • Bu sektör hakkında ki deneyimlerimi bende paylaşmak istiyorum diyen,
 • Kısacası bizleri takip eden yüzlerce kişiye kendini tanıtmak isteyen,
 • Dizi, Film, Kitap gibi konularda yazılar yazmak isteyen,  
Konuk yazarlarımıza Dizi Ligi'niAçıyoruz !!!
Konuk yazar olabilmek için yapmanız gereken tek şey bize reytingtv.com@gmail.com mail adresinden aşağıdaki yazdığımız soruları cevaplayarak ulaşmanız.
Cevaplamanız Gereken Sorular:
 1. İsminiz Soyisminiz:
 2. Yaşınız:
 3. Mezun Olduğunuz yada Okumakta Olduğunuz Okul:
 4. Yazmak İstediğiniz Konu:
 5. Daha Önce Makale Yazma Deneyiminiz Oldu mu?
 6. Düzenli Yazar mı yoksa Konuk Yazar mı Olmak İstersiniz?
 7. Sosyal Medya Profil Hesaplarınız:
diziligi.com
0542 458 83 33
TV-REYTİNG-MAKALE-HABER
İmtiyaz sahibi/Grantee
Murat TUNÇ
reytingtv.com@gmail.com


Hukuk Danışmanı/legal advisor
Zeynep TUNÇ
Proje Müdürü/ project Manager
Hüsniye Ercan TUNÇ
esnafahaber@gmail.com

Sosyal Medya Müdürü/Social media manager
Muhammed Ali TUNÇ
carsipazarmurat@gmail.com


Kurumsal İletişim-Reklam-İşbirliği
Corporate communications - Advertisement - Cooperation
reytingtv.com@gmail.com

0542 458 83 33

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
reytingtv.com@gmail.com
Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
diziligi.blogspot.com yazıların sorumluluğunu almaz.
Gizlilik Politikası
©Copyrigth 2016 diziligi.blogspot.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. diziligi.blogspot.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar diziligi.blogspot.com un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Firmamıza ait olan diziligi.blogspot.com yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri reytingtv.com@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the reytingtv.com. However, sometimes the diziligi.blogspot.com uses third parties to process your information. diziligi.blogspot.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the reytingtv.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the reytingtv.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the reytingtv.com and its services. When you use diziligi.blogspot.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the reytingtv.com cookies section of our full Privacy Policy.
Gelecek Hayallerinin PEŞİNİ BIRAKMAYANLARINDIR.
Don't quit the Future Dreams

--Projelerimiz--
reytingtv.com
diriliskecioren.com
yemekdenizi.com
diziligi.blogspot.com